Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi tud fájni a tenyérben?

Mi tud fájni a tenyérben?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött, hogy mindkét tenyeremben, de föleg a jobbon a kisújj és a gyűrüsújj alatti rész fáj, de csak nyomásérzékeny, például ahogy a bicikli kormányát megfogom vagy kézzel megnyomom, mi van benn ami ott tud fájni?

Az sem rémlik hogy megütöttem volna vagy iylesmi, meg ugye egynél még beleférne, hogy külső behatás de mindkettő és ugyanott?



2019. aug. 7. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ízület (az ujjad töve), lágyrészek, melyek megütődhetnek, és meg is rándulhat a kezed külső része. Ha nagyon rátámaszkodsz, rosszul emelsz, sokáig szorítasz valamit, simán előfordul. Nekem versenykormányos bringám van, és ha hosszabb útra megyek, a gyűrűsujjam alatti párna fáj vagy két napig a kormányra tehénkedéstől.
2019. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor elhet nekem is ilyesmi ok van.
2019. aug. 7. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!