Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel elkezdett időnként...

Reggel elkezdett időnként fájni a hasam. Most már sokkal sűrűbb ês intenzívebb a fájdalom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tudtommal nem vagyok terhes, menstruációm minden hónapban volt, bár egyszer késett 8 napot.

Nem ettem semmi olyant, ami okozhatná.

Nem emeltem nehezet sem.

23 éves lány vagyok, ha ez számít.

Mi okozhat még ilyesmit?

Orvosom még nincs, mindegyik a másikhoz küld, szerintük nem hozzájuk tartozok... Nem foglalkozik velem senki, így nem voltam sehol.


2018. szept. 12. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Huha. Dolgozol valahol? Nem lehet hogy valami miatt stresszelsz reggelente? Pl kozosseg, vagy munka miatt
2018. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A munkámat elveszetettem, de már éjjel is felébredek, mert fáj és mintha a saját nyüszögésemre kelnék fel.

Mozgásra gyakrabban görcsöl be a hasam, már a derekam is fáj. Hétfő még nagyon messze van, de már nem hagyom magam lerázni...csak aggaszt, mi lehet ez.

2018. szept. 15. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!