Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Crohn betegség hogy kezdődött...

Crohn betegség hogy kezdődött nektek? Ha van itt olyan

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 12:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Véres szeklet ? Láz ?
2019. aug. 13. 12:00
 2/5 anonim ***** válasza:

A páromnak van. Sipolya lett,és emésztési problémái lettek. Hasmenés, fajdalmak.

Munkatársamnak más volt. Ő draaztikusan fogyni kezdett. 5kg/hét. Ilyesztő volt. Aztán ha bizonyos ételeket evett akkor nagyon fájt a hasa.

A páromnak tükrözes derítette ki. Kisérleti szteroid kezelést kap évek óta. Teljesen tünetmentes.

2019. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lázra meg véres székletre nem emlékszem hogy lett volna
2019. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És napi hány hasmenés?
2019. aug. 17. 22:35
 5/5 anonim válasza:

En pontosan emlekszem rengeteget szenvedtem vele . Eggyik naprol a masikra hasmenes ami nem mulik el . Aztan jott a hasi gorcsos fajdalom es az etvagytalanság. Egy honap mulva elmentem orvoshoz akkor mar minisz 12 kiloval . Két évig nem talaltuk meg a megfelelo gyogymodot azalatt 45 kilot fogytam es szinte mar aludni se tudtam a hasi fajdalmaktol napi kb 15 ször volt székletem .

Végul a biologiai kezelés segitett es mar jol vagyok .

Szóval tapasztalatbol mondom mielobb menj el orvpshoz ha csak akkut hasmenes akkor szerencses vagy de ne varakozz

2021. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!