Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ennyire fáradt?

Miért vagyok ennyire fáradt?

Figyelt kérdés
Néhány napja kihúzták a fogamat, attól lehetek fáradt? Úgy érzem folyamatosan, hogy nem bírom nyitva tartani a szememet. Nincs erőm semmihez. Néha már olyan fáradt vagyok, mintha ébren álmodnék. Tudom, hogy kéne csinálnom egy csomó mindent, a lakás tiszta kupi, de egyszerűen még olyan dolgokhoz sincs se erőm se kedvem, amik örömet kéne, hogy okozzanak. Napi 5-6 kávét iszok, hátha felráz de olyan, mintha semmit se csinálna azon kívül, hogy gyorsabban ver a szívem tőle :/ Szedek multivitamint és vasat is hátha az segít. Egyébként 2 hete estem át mindenféle orvosi vizsgálaton, vérvétel, csontsűrűség, anyámkínja, és elvileg semmi bajom, minden tökéletes.

2019. aug. 14. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
67%

Immunológusnál jártál?

Mindenesetre egy fogröntgen nem ártana, lehet, bennmaradt egy pici csonkrész.

2019. aug. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!