Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha fáradt vagyok, s energiaita...

Ha fáradt vagyok, s energiaitalt iszom, de utána ugyanúgy fáradt vagyok, akkor az jelezhet eü. Problémát?

Figyelt kérdés

Tegnap fáradt voltam, pedig aludtam 7órát, ezért még délelőtt megittam egy energiaitalt, de olyan volt, mintha csak üdítőt ittam volna, nem ébredtem tőle fel. Szerintetek ez utalhat valamilyen betegségre, hogy még a koffein után is fáradt vagyok? Szorongástól lehet ilyen?


Munka miatt problémás az orvos, így ha ez inkább lelki eredetű fáradtság lehet, akkor nem húzom az időt a házi dokival, rögtön pszichológushoz mennék.



2019. aug. 18. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
A koffein mindenkire máshogy hat, ez egyéni dolog. Van aki megiszik egy energiaitalt és érzi hogy hevesen ver a szíve meg remeg, és van aki semmi változást nem tapasztal. Nagyon sok minden változó közrejátszik, napszak, lelkiállapot. a hangulatod, mennyit ettél előtte stb. Egy ilyenbe nem érdemes semmi komolyat belelátni.
2019. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!