Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit jelenthet ha folyamatosan...

Mit jelenthet ha folyamatosan álmos vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén nyáron életemben először dolgoztam, pontosan júliusban. Akkor reggel 6-kor keltem, nyolc órát dolgoztam, majd még 1-2 órát edzettem, vagy elmentem valahova barátokkal. Mikor hazaértem 7 óra tájékán, mindig halálosan fáradt voltam, de ezt ezeknek tudtam be. Azonban augusztusban, amikor már nem dolgoztam, szintén tapasztaltam ezt. Nem fáradtságot/fáradékonyságot, mert edzeni ugyanúgy tudtam, egyszerűen folyamatosan álmos vagyok. Mitől lehet ez? Vitaminhiány? Lelki gondok? Én mentális okokra gondoltam első sorban, ugyanis egy problémás kapcsolaton, és egy családtag elvesztésén vagyok túl.

Minden tanácsot szeretettel várok, ugyanis kezdi zavarni a hétköznapi életem, 8-10 órát alszom egy nap, és kávét is fogyasztok néha, de ugyanúgy bárhol el tudnék aludni. Koszonom előre is! 18/L



2019. aug. 22. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet vitamin-nyomelem-ásvanyi anyag hiány, kevés folyadékbevitel,vagy a melegtől. De lehet mentális problémáktól is. Rengeteg betegség is okozhatja, bár általában nem egyedüli tünetként.

Érdemes lenne háziorvoshoz fordulni.

2019. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj háziorvoshoz és majd kérj vérvételt is
2019. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!