Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet-e szívproblémám?

Lehet-e szívproblémám?

Figyelt kérdés

December óta fáj a bal mellkasom több ponton.Kissé szúró,nyomó érzés,naponta többször is érzem.Januárban voltam orvosnál,az EKG-m normális volt illetve a mellkas röntgennel sem volt probléma,viszont a vérvételnél magas volt a ck-m.Hozzáteszem hogy lovaglok és egy hosszabb kihagyás után novemberben kezdtem újra.Az orvos azt ajánlotta hogy egyszer hagyjam ki a lovaglást és ismételjem meg a vérvételt.Másodjára már nem volt magas ck-m,normális volt.

Nos viszont azóta is fàj a mellkasom,jobb és baloldalt is,néha az oldalamnál is...a fájások mindig különböző esetekben térnek vissza,de mozgás közben nem különösebben erősödik...viszont néha úgy érzem hogy izomfájdalom lehet,mivel ha megnyomom az érintett területet akkor fáj.

Illetve 2x történt olyan eset hogy elájultam viszont akkor alkoholt ittam és többet dohányoztam a kelleténél(átlagosan 2-3 szál naponta,akkor meg 15 szál)

Azt szeretném kérdezni hogy van-e esély egyéb szívproblémára?


2019. aug. 27. 16:35
 1/2 A kérdező kommentje:
17/L*
2019. aug. 27. 16:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztonsagi okokbol menj el meg mashova is sziv ultrahangra! De lehet minden ok. Ne ijedj meg!
2019. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!