Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van 1 rossz fogam (elég...

Berti12 kérdése:

Van 1 rossz fogam (elég rossz) de még soha nem fájt egyszersem. lehet valami szivproblémám belőle? De nem fájt még csak kiváncsiságbol kérdem

Figyelt kérdés
elakarok menni fogorvoshoz de az időm tényleg nem engedi

2013. jan. 16. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szivprobléma nem hinnm hogy lenen tőle...
2013. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 16. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sosem fajt, valószínűleg korán elhalt. Lehet benne illetve a gyökérnél akar ciszta is, ezt te nem feltétlenül érzed. Sajnos vegyes problémákat okozhat egy ilyen GÓCOS fog! Az időd a fontosabb vagy az egészséged?
2013. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mitől vagy olyan rohadt elfoglalt,hogy nem vagy képes elmenni fogászatra?:P
2013. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mert nem tartozkodok otthon csak nagyon ritkán és azt az időd nem szeretném fogászaqton tölteni itt meg ahon vagyok tanulok rohadt drága
2013. jan. 17. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se jókedvemben töltöttem az időt és herdáltam a lóvét a fogászatokon,ha nem mert nem szeretnék fogfájós meg foghiányos lenni.Van 9 kezelt és 2 pótolt fogam,ez nem kevés fogászaton rohadással járt.:P
2013. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!