Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érdemes orvoshoz fordulni...

Érdemes orvoshoz fordulni ezzel? Többi lent.

Figyelt kérdés

3. napja már, hogy puffadok,hasmenésem ugyan nem volt, de hányingerem volt többször is rövidebb időkre, főleg este, és tegnap pl. álmomból ébredtem fel rá, elég erőteljesen. Hányni viszont nem hánytam még. A hasam szurkál néha néha a gyomrom alatt, meg a köldököm körül. Most jött meg, de nekem soha nem szokott előtte ilyen tüneteket produkálni a szervezetem,és érzem, hogy ez inkàbb emésztőszervi probléma lesz, mintsem női. Nem elviselhetetlen, egyelőre tudok dolgozni, de elég kellemetlen azért. Mit tanácsoltok, menjek emiatt orvoshoz, (elsőkörben csak a háziorvosra gondoltam)?

Esetleg tudtok valami ,,házi praktikát",ilyen panaszok enyhítésére?

Amúgy nem ettem semmi zsírosat, vagy ilyesmi, hogy amiatt lenne az egész. Tulajdonképp semmi nem változott az étrendemben.

Köszi a válaszokat!


2019. aug. 28. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyal kolat! De pezsegtesd ki kevergesd meg es akk nem puffaszt! Meg esetleg ha nem vezetsz, jagermeister v hasonlo atfertotlenitene de csak mertekkel!
2019. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. aug. 28. 01:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot, mert akkor sokat kell pisilned, ezáltal arra kényszeríted a szervezeted, hogy a tárolt vizet is “szűrje ki”. Kerüld a nehéz ételeket és mindenből csak mértékkel egyél! Feküdj a hátadra és vegyél mély levegőt, koncentrálj a légzésedre! Meglásd jobb lesz. Gyógyulj meg!
2019. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!