Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lábdagadással mikor érdemes...

Lábdagadással mikor érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Tegnap fájt és enyhén dagadt volt, nem foglalkoztam vele. Reggel ugyanúgy nézett ki, most meg kb 3x rosszabb. Meg egy kicsit a kezem is dagadt. Kellene aggódnom?

26N


2016. máj. 9. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem tudnám, hogy mitől van, akkor mindenképpen elmennék orvoshoz, mert szeretném tudni, hogy mi van.

Egyszer 2-szeresére dagadt a bokám, de előtte pár nappal félreléptem és utána még futottam is fájós lábbal. Szóval tudtam, hogy attól van.

Ha csak úgy bedagadna a semmitől, akkor biztosan aggódnék.

2016. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
82%
H anem történt semmi,amiről tudnál,pl. félreléptél,vagy törés, stb.. akkor én is aggódnék. Elmennék körzetishez. A dagadás oka sokminden lehet. Szív,keringés, tüdő, máj stb. Én speciel a keringés,és tüdő miatt vizesedek
2016. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lábam miatt is aggódom egy kicsit bár sokat vagyok talpon mostanság, mindkettő dagadt de a kézfejem még jobban aggaszt most, hogy észrevettem a kérdés kiírása közben. Ma délelőttös volt a háziorvos, holnap délután elmegyek.

Köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 9. 11:20
 4/5 anonim válasza:
Igen,mindenképp menj el. Addig is ha van egy Amiluridot, vegyél be. Illetve vannak teák,amik vízhajtóak
2016. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

"de előtte pár nappal félreléptem és utána még futottam is fájós lábbal"...ööö. ezt úgy kell érteni, hogy hazajött a férj és pucolni kellett ?

Lehet, hogy csak megcsípte valami. Az nem nagyon akar múlni magától. Más kérdés, hogy mire bekerülsz a bőrgyógyászhoz, már meggyógyul magától vagy amputálni kell.

2016. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!