Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a szédülés?

Mitől lehet ez a szédülés?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdődött az egész. Akkor a bicikliről is le kellett szállnom, mert azt hittem elesek. Leültem, de 5 mp múlva felpattantam, mert nem éreztem semmi bajt.

Az enyhe bizonytalanságérzet megmaradt.

Azóta minden nap szédülök, ha valahova megyek, vezetek. Itthon vagy a munkahelyen ülve nem tapasztalom, csak ha fel kell állnom és mozognom, vagy ha vezetek.

Nem fáj semmim, nem vagyok fáradtabb, csak ez a rohadt bizonytalanságérzet, amihez gyakran társul egy testi megfeszülés, néha az ökleimet szorítom össze, néha a nyakizmaimat, gyakran kell nyelnem és van amikor a lábujjaimmal kapaszkodom a talajba.

Pár hónapja voltam rutin kardiológia vizsgálaton (UH, Holter, EKG), de minden rendben volt. Akkor mondjuk még nem volt ilyen bajom, csak szegycsonti fájdalom. Most az elmúlt és ez vett elő.

Hozzátenném, hogy most van egy kis torokfájdalmam hőemelkedéssel, lappanghatott bennem ennyi ideig a vírus, ami a szédülést okozza vagy teljesen másról van szó?

Egy átlagos 30 éves férfi vagyok.


2019. aug. 28. 19:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy mégis fáj valamim. A nyakam szokott néha, mert itthon is lehetetlen pózban ülök a gép előtt, és gyakran el is alszom.
2019. aug. 28. 19:30
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet nyaki gerinc probléma. keress tornát a neten, vagy háziorvos.
2019. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vérnyomás ingadozás is okozhatja a szédülést. Én akkor szoktam szédülni,amikor alacsony a vérnyomásom.22/F
2019. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!