Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sajnos egy időben szedtem...

Sajnos egy időben szedtem testépítő porokat és felfújt izmaim lettek. Ha csak a tükörbe nézek már undorodom magamtól. Már nagyon bánom amit tettem. Hogyan tudnám leépíteni azt a szart?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 13. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azokban a porokban sok a fehérje..ha kevesebb fehérjét eszel és az izmokból vonná el a szervezeted? vagy az káros lenne? nem tudom sajnos..:S
2010. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne idd ezeket a sz@rokat, és fokozatosan ki fog ürülni a szervezetedből! Az edzéseid pedig inkább kardió és szálkásító legyen, ne pedig erősíts!

Egy csomó betegséget csinálnak az ilyen táplálék kiegészítők pl: magasvérnyomás, anyagcsere zavar, autóimmun betegség stb..! Csak sokan nem tudják!!!

2010. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 éve nem is edzek és soha nem is fogok menni kondi közelébe. Igaz, hogy azóta kisebb ett, de én teljesen elakarom tüntetni és normális akarok lenni. Vagy sztetek is jó az, ha a kritikus részekre direkt ráedzek súlyzókkal, de nem eszek hzzá semmi és akkor a szervezetem onnan veszi el a fehérjét a energiapótlásra?
2010. júl. 13. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy próbálj ki valami méregtelenítő kúrát, talán az is hatásos lehet
2010. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez mennyire vicces:)
2010. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

már bocs, de ti tiszta hülyék vagytok :D

ha csak felfújt izmaid lennének, ak azok már összementek volna teljesen, a rendes tápkiegek pedig normális cuccok, csak kellő tápanyagokat tartalmaznak, azért lehet velük jól fejlődni.

amit a második válaszoló írt, azon besírtam :D, mérföldkövek vannak a tápkiegek és a doppingok közt, az utóbbi csinál csak számos betegséget, ha nincs mellette orvosi felügyelet. azokat am sem érdemes használni. "kiürül a szervezetedből"? mi a franc? ezek a természetes anyagok már beépültek a szervezetébe, azokat már csak leépíteni lehet, ezek nem gyógyszerek...


de a kérdezőt egyszerűen nem értem, egy nap felkeltél az ágyból, és azt vetted észre, h hirtelen de ki vagy gyúrva? :S

mások rengetet szenvednek, h izmos testük legyen. a csajok direkt buknak az izmos srácokra, és mások általában elismerően tekintenek rájuk, persze a fullra kigyúrtaktól ők is undorodnak, de nem hiszem el, h te csak úgy hipp-hopp arni schwarzenegger lettél.


ha tényleg fogpiszkáló akarsz lenni, ak nyugodtan pusztísd el az eddigi munkádat.

azt a hülye fejeddel eltaláltad, h ha nem eszel, ak az izmaidból pótolja az energiát, emellett a kardióedzés sem rossz ötlet, de ezeket vegyítve igencsak leépíted a szervezeted egészségileg is.


kevés tápanyagtartalmú kajákat egyél, és a kardioedzést csak fokozatosan kezd el, nehogy a tápanyaghiány miatt az első edzésen összeessél.

emellett kis súlyokkal csinálj sok ismétlést, az sűríti az izomrostokat.


am szóljál, ha gyomaendrődi vagy :)

2010. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
L-thyroxin nevű gyógyszer nem jó? Az pajzsmirigy serkentő hatású, így felpörgeti az anyagcserét. Gyorsabban tudsz fehérjét bontani
2010. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előzőnek: sztem kár magát gyógyszerekkel mérgezni, ez csak jobban kimerítené a szervezetét.
2010. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizonyára nem a fehérjéktől lettél ilyen. A creatin nevű anyag fújja fel az izmokat. És az kémia. Megköti a vizet az izomrostokban, így nagyobbak lesznek. Sok kiegészítő por része a creatin monohidrát. Én mikor gyúrtam direkt olyanokat vettem, ami csak fehérjét és vitaminokat tartalmaztak. Első alkalommal sóztak rám creatinos port. 1 hónap után gyanúsan izmos lettem. Utánaolvastam, és azonnal abbahagytam a fogyasztását. Amúgy hosszútávon károsítja a veséket. Le is mentek azok az izmok hamar. Az csak illúzió. Gyorsan felpumpál. Az eredmény wau mekkora izmok! De inkább építs minőségi kis tömegű izmokat, mint felfújtakat! Ha meg le akarsz épülni, amit nem értek. Mert acsajoknak bejön az izom. Akkor kardio edzés. Kerékpározz. Az is jó. Fokozatosan magától leépül.
2015. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!