Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én undorodom ennyire a...

Csak én undorodom ennyire a nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés
Még nem voltam egyetlen egy nőgyógyászati vizsgálaton sem, a hétvégén fogok menni, de egyszerűen elborzaszt a tudat,hogy egy idegen férfi fog matatni bennem, hányingerem van...és iszonyatosan undorodok még a gondolattól is..még akkoris ha tudom,hogy ez a munkája...! Nem tudok mit csinálni! Ráadásul az még rátesz egy lapáttal,hogy egy fém eszközzel fog megvizsgálni(asszem kacsának hívják, vagy hogy) elég gáz...ehelyett a merev fém helyett nem lehetne volna valami más anyagból készített eszközt használni? mert ez így annyira bizarr...:@
2011. aug. 17. 21:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nyugi, első vizsgálat előtt mindenki izgul. Aztán rájössz, hogy neki egy vagy a sok közül és nem arra gondolsz, hogy ott vizsgál.
2011. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
bocsánat a -lehetne helyett lehetett-et akartam írni
2011. aug. 17. 21:39
 3/21 A kérdező kommentje:
de úgy félek,hogy fájni fog,ha nem lenne az a fém eszköz akkor már egy fokkal jobb is lenne,de így..:S
2011. aug. 17. 21:40
 4/21 anonim ***** válasza:

Mindenhol ugyanúgy vizsgálnak a nőgyógyászok. Mégis milyen anyagból készült valamivel nézzen beléd, ha nem merev, akkor nem éri el a célját. Amúgy, nőhöz is mehetsz, nem csak férfihoz. Egyáltalán nem olyan borzalmas, és inkább bírd ki, minthogy ne járj el rákszűrésre, vagy egyáltalán bármilyen betegséget összeszedj, inkább hálásnak kéne lenned, hogy el tudsz menni vizsgálatra!

18/L

2011. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
És legfőképp: nyugi, túl vagy rajta hamar, 10 perc! :) (előző)
2011. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Majd megszokod. Az első előtt sokan vannak így vele, de aztán rájössz, hogy nem olyan vészes. Az én dokim pl. tökjó fej, mindig elbeszélgetünk vizsgálat közben, így nem arra figyelek folyamatosan, hogy bennem turkál:D

De amúgy vannak nőnemű orvosok is. Ha az kevésbé bizarr neked, akkor menj olyanhoz. Én elsőre nőhöz mentem:)

2011. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az én dokim is mindig beszélget velem közben :D Múltkor meg is mutatta ultrahang képet :D
2011. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nyugi vannak már műanyagból is:
2011. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Nem azt kell nézni, hogy milyen nemű az orvos, hanem, hogy kedves legyen, türelmes és mindent meg tudj vele beszélni. Ő nem azért lett nőgyógyász, mert élvezi ha lányok/nők nemi szervével foglalkozik.
2011. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

mi a fenének mész férfi nőgyógyászhoz!?????

keressél női nőgyógyit, sokkal kevesebb szóból is érti a gondjaidat, hiszen ő is nő, (a férfi legfeljebb tanulta..)

és legalább nem élvezkedik egy jót esetleg...

2011. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!