Megroppanó fej?

Figyelt kérdés
A minap hirtelen elfordítottam a fejem és hátul a fejem bal oldalán kb. Közép tájon hallottam és éreztem hogy megroppant (nem a nyaknál) eléggé fájt zsibbadt is utánna ez hogy lehetséges?

2019. aug. 31. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rosszul mozdultal es nem lett maradando serules. De ha rosszul lennel, irany az orvos!
2019. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. rendben.
2019. aug. 31. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, ez valami rosszul beidegződött testtartás következménye lehetett. Ezzel a hirtelen tett mozdulattal "visszaigazítottad" a helyére a dolgokat.

Tornáztasd a fejedet naponta akár többször is. Fejedet balra döntöd a bal vállad irányába, ameddig csak bírod. Ugyanezt megismétled jobb irányba. Majd előre hajtod a fejed a mellkas irányába, ameddig csak tudod. Majd hátrahajtod, ugyanígy. Körözni a fejjel nem jó, csak ide-oda hajtogatni. Húzd fel a két válladat egyszerre a füleid felé, ameddig csak bírod, tartsd ki, majd hirtelen engedd le őket. Körözz a vállaiddal hátra fele, majd előre.

Ezeket a mozdulatokat bármikor megteheted, segít a nyak, a gerinc, a vállak átmozgatásában, a tartóizmok lazábbá tételében.

2019. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!