Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Altató szedése után még...

Altató szedése után még nehezebben alszom, sőt szó szerint nem is alszom napok óta. Lehet ez mellékhatás? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A házi orvosom írta fel a gyógyszert konkrétan a Zolep 10mg tablettát ami 20 darabos. Szedtem is és egészen jól hatott. Tudtam aludni állandó megszakítások nélkül is. A gond az utolsó szem után jött. Most már 3.napja hiába fekszem le mindig ugyanakkor, hajnali 5 előtt csak forgolódom és nem jön álom a szememre. Emiatt nem is alszom már. Munkahelyemen nem tudok teljesíteni. Mindent betartottam a gyógyszerrel kapcsolatban. Mindig ugyanakkor vettem be. Nem ittam alkoholt rá vagy ilyesmi. De most már a sírógörcs kerülget az alváshiány miatt. Mindent csináltam. Olvastam, meditációs zenét raktam be, mozogtam, de semmi nem hat. Mit tegyek?

2019. szept. 3. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szar
2019. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Citromfu cseppeket probald meg!
2019. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kenfmder tinktura
2019. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Duenna ***** válasza:
Hagyd abba a gyógyszert, mert az orvos fel fog írni neked egy magasabb dózisú altatót, hozzá fogsz szokni, mint egy droghoz, és egy káosz lesz tőle az egész életed. Nézesd meg az orvosoddal inkább a vérnyomásodat és a pulzusodat, mert a magasvérnyomás és a magas pulzus is okozhat kialvatlanságot, erre pedig nem nyugtató kell, hanem vérnyomáscsökkentő és pulzuscsökkentő.
2019. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az altató nem gyógyítja az alvászavart. Ha abbahagyod, ugyanúgy nem tudsz aludni.
2019. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 20 darabot 20 napig szedtem. Addig jó volt az alvás. Utána lett borzasztó. Nincs vérnyomás problémám. Szimplám olyan helyen dolgozom ahol állandó stresszben vagyok. Mondjuk most már nincs az se. Egyszerűen olyan mintha minden zsigerem aludni akarna de az agyam nem engedi.
2019. szept. 3. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez elvonási tünet. Ha pár napig szedem utána és abbahagyom pár napig nem alszom. 20 nap után nem szabad egy az egyben elhagyni, mert ez lesz belőle. Sajnos az altató nem megoldás, mégis néha muszáj. Egy héten egyszer engedem meg magamnak. Nehéz ügy, mert aki igazán alvászavaros annak ezek a Sedacur és Valériána semmit nem használ.
2019. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!