Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom mit csináljak?...

Nem tudom mit csináljak? Egész évben nem volt január 1. -ét leszámítva egyetlen nap sem, hogy ne kellett volna munkaügyekkel foglalkoznom. Teljesen kimerültem.

Figyelt kérdés
Szeretem a munkámat, a munkatársaimat de egész évben nem voltam szabadságon annyi volt a teendő. Csak 1-1 napokat vettem ki, hogy hosszabb legyen a hétvége de akkor is minden alkalommal felhívogattak, hogy mit kell azonnal elintézni. Így nem tudtam mentálisan pihenni. Még mikor vírusos hasmenésem volt és csak a wcig bírtam derékszögben elmenni is hívogatott a főnököm és félhullán intéztem az ágyból a dolgokat telefonon. Aztán nyaggatott mikor megyek már dolgozni. Szörnyű volt hogy nyugodtan gyógyulni sem tudtam, azt is sietve kellett. Kikészültem teljesen. A héten már alig tudtam aludni, így annyira szarul vagyok, hogy mindenhol le kell támasszam a fejem, és eljutottam odáig, hogy már semmi nem érdekel. Iszonyatos feszültség van bennem ami szétfeszít és nem tudom levezetni és rosszul vagyok tőle. Tudom vegyek ki szabadságot, talán most meg is tehetném pár napra. De az sem érdekel. Nem tudnék mit kezdeni magammal ebben az állapotban. Csak azt érzem, hogy mindent csak KELL csinálni. Dolgozni, bevásárolni, enni, fürödni....stb. Még sosem éreztem így magam, nem tudok mit kezdeni a helyzettel.
2019. szept. 6. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kiveszed szépen a 2 hét egybefüggőt, ami JÁR, idegeskedjen a főnököd, hogy hogyan lesz.

Ez másképp nem megy, tudni kell nemet mondani, különben pár év és mehetsz leszázalékolásra.

2019. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2 hetet nem tudok kivenni. Egyet talán. De nem tudok most elutazni. Itthon semmit tenni meg nincs kedvem. :( Az olyan értelmetlen szabadság.
2019. szept. 6. 22:05
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor elmész táppénzre.
2019. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor alig kapok fizetést, egyrészt. Másrészt az orvos nem ír ki ha nem vagyok beteg. Mindegy 2 napot most ki tudtam venni. Hátha elég lesz.
2019. szept. 8. 22:05
 5/13 anonim ***** válasza:
2 hétig kibírod. ne légy már nyeretlen kétéves , elmondod ,hogy fáj a fejed stb. simán ki fog írni.
2019. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az én orvosom biztos nem. Mikor műtétem volt pár éve is 2 naponta kerdezte mikor megyek már és olyan állapotban kellett dolgoznom menni, hogy járni alig tudtam. A kollegáim vittek kocsival az első hetekben mindenhova.
2019. szept. 8. 22:24
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor elmész másik orvoshoz. ha jrni alig tudsz akkor nem lehet elvárás hogy munkába menj. van akit fél évre hónapokra kiírnak táppénzre emiatt.
2019. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oda lehet menni ahova tartozol! Te hol élsz? Mikor orvost váltottam is iszonyú nehéz volt mert hiába akartam valakinek a betege lenni ha nem vállal el nem mehetek hozzá! A 6.orvos mondott igent. A többi mind elutasított. Kiírni pláne nem fog csak a saját körzetim max ha szabadságon van a helyettese. Nem kéne a fotelból osztani a tanácsokat. Mikor műtöttek is a körzeti adta a táppénzes papírt a páromnak kellett mennie hozzá intézni a dolgot mert én nem voltam járóbeteg. Nem másik orvos!!!
2019. szept. 9. 10:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Sürgősen válts munkahelyet! Mert így rövid időn belül teljesen ki fogsz készülni. És semmilyen munka nem éri ezt meg.

És tudom, hogy milyen rossz, amikor úgy érzed, hogy mindent "kell". Ismerős érzés, én is utálom.

2019. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért ez nem ilyen egyszerű sajnos. Most nem is vagyok abban az állapotban, hogy kibírjak egy munkahelyváltassal járó streszt és egy új munkahelyen duplán kell igyekezni mire megbecsülnek és elfogadnak. Szóval ez most nem fog menni. :( előbb ki kéne pihenni magam fizikailag és mentálisan is.
2019. szept. 9. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!