Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok, ugye ti is szoktatok...

Lányok, ugye ti is szoktatok szellenteni?

Figyelt kérdés
Beszélgettem pár barátnőmmel, és ők úgy beszélnek róla, mintha tabu lenne, és soha nem szokott ilyen történni és gáznak tartják ha valaki véletlenül társaságban elereszti
2019. szept. 9. 02:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze! De nem tarsasagban. Inkabb felrevonulok a wc-re, vagy kimegyek az udvarra stb.

De amugy sok csaj tenyleg cikinek tartja, de attol meg ok is szoktak :) Aki azt mondja, h nem, o soha, az sztem hazudik. :)

2019. szept. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Társaságban gáz fingani, akármilyen természetes dolog is. Remélem büfögni is szoktál az asztalnál
2019. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
asziszem, de még milyet! Rá lehet könyökölni
2019. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki csinalja. Az élet resze ezis. Nem ertem, miert ciki ez meg mindig. Jo.oké h h vicces, de van h hirtelen jön es akk kinevetik az embert.
2019. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. Igyekszem nem társaságban, de ha véletlenül becsúszik, akkor igyekszem nevetéssel elütni az egészet.
2019. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, de csak rózsaillatút.
2019. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!