Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszútávú vastabletta szedése...

Hosszútávú vastabletta szedése okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

Sajnos évek óta (kisebb nagyobb szüneteket tartva) de vastablettàt kell szednem, mert különben vashiányom van.

Sorbifer dulurest szedek napi 1x.

Viszont már egy ideje elég sokszor fortyog a hasam és van hogy lágyabb is a székletem. Sosem volt a székletemmel baj eddig. Ezért is fordult meg a fejemben, hogy lehet a vastabletta csinálta ki a hasam...

Tapasztalt valaki hasonlót? Vagy egyáltalán okozhat hosszútávon ilyet a gyógyszer?



2019. szept. 17. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírt mellékhatások között szerepel.
2019. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Okozhat, igen. Intravénás “vas feltöltést” próbáltad már? A barátnőmnek azóta nem kell szednie vas tablettát, előtte meg állandóan
2019. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy okozhat hasmenest vagy szekrekedest, de nekem sokaig nem volt tole bajom. Ezert gondoltam, hogy csak mostanra csinalta ki a hasam.


Inteavenasan nem probaltam még, de az is kiurul egy ido utan nem? Sajnos nekem tenyleg az van, hogy ha fel is toltom a vasraktarjaimat is egy ido utan ha nem szedek semmit szepen lassan kiurul...:(

2019. szept. 18. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a krauter sziruptól volt allamdó hasmenésem. Floradix liposzómás vas ami bevált.
2019. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!