Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfaztam. Fokhagymat ha...

Megfaztam. Fokhagymat ha aprora vagom es lenyelem mint egy gyogyszert az is ugyanugy hatasos?

Figyelt kérdés

2019. szept. 19. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Használni nem fog de egészséges. Tedd inkább pirítósra.
2019. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mi az h hasznalni nem fog?

de nem szeretnem piritosra tenni

2019. szept. 19. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemigazán. A fokhagymaban lévő antibiotikus cucc csak úgy hasznosul ha összeragják. Nem jegyeztem meg mikor olvastam pontosan miért de valami benne lévő anyagok úgy érintkeznek egymással. Ha csak felvagod és egyben lenyeled akkor semmit nem ér. De ha össueragod is nagyon nagy adag kell allítólag hogy éremben hasson. 1-2 fej per nap. Attól nagyon büdi lesz az ember és lehet a hasa is megfájdul.
2019. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, mert bármilyen gyógyszer automatikusan helyettesíthető fokhagymával...
2019. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyed, ha bírja a gyomrod, természetes antibiotikum, még jobb, ha kombinálod mézzel és citrommal, egyél jó forró, csípős húslevest is.
2019. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anarchy666 ***** válasza:
Nem vagyok tisztában a fokhagyma tartalmával. Csak annyi, hogy könyörgöm ne használjuk már az antibiotijus kifejezést vírusfertőzéseknél.
2019. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is a vírusfertőzésről volt szó, hanem a fokhagymáról. :-)))), ami nagyon jó hűléses (vírusos) megbetegedéseknél is.
2019. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!