Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Remeg a kezem, nehezen tudok...

Remeg a kezem, nehezen tudok írni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16/f vagyok, és sajnos már írni sem tudok, ennyira remeg a kezem. Voltam orvosnál, de csak azt mondta, hogy azért remeg, mert orvosnál vagyok. Mert elmentem az orvoshoz csak úgy. Szerinte otthon nem remegett? Mindegy. eléggé zavaró, a melkasom is "reszket" este ha ágyban fekszem, mintha a szívverésem erősebb lenne.
2019. szept. 20. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
a kézremegés ilyen stresszhelyezetkkor, vagy új emberrel való találkozáskor jön elő?
2019. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, folyamatos. Évek óta van. nem stressz, vagy izgalom okozza. Teljesen nyugodt vagyok, de minden nap ilyen. minden egyes percben. már kezdem megszokni, de azért zavar..
2019. szept. 20. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne háziorvoshoz menj, hanem neurológushoz! Szüleid? Ők mit mondanak, miért nem vitték már orvoshoz?
2019. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!