Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó a diagnózisom?

Szerintetek jó a diagnózisom?

Figyelt kérdés

1.6 Benzines autómnál olyan hibajelenség van, hogy esetenként többször kell indítózni, hogy beinduljon, olyan is van hogy egyből indul, szinte pöccre!

Most figyeltem meg, hogy olyan is van amikor búg egyfolytában az üzemanyag szivattyú. Felpattintottam hát a motorháztetőt és egy sziszegő hangra lettem figyelmes az üzemanyag nyomásszabályzó körül, a csövek eléggé meg vannak repedezve és megnyomkodásukra változik a sziszegés is.

A Csövekkel lehet a baj vagy a nyomásszabályzóval?

Olyat is csinál, hogy a fordulatszám 1000-1200ra felmegy és remeg az egész kasztni, ilyenkor ha elindulok vele fulladozik és erőtlen, aztán pár száz méter után erőre kap, de akkor se az igazi.



#erőtlenség #nehezen indul #remeg a kasztni #búg az AC és sziszeg valami a motortérben #1.6 8V Benzin
2016. ápr. 9. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Repedezett csövek tuti nem egészségesek, ha emg is van törve... akkor föleg.
2016. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kb. 1 hét múlva megy szerelőhöz a kocsi, csak addig is szeretnék minél többet kideríteni, hátha volt valakinek hasonló problémája...

Az indítási nehézséghez biztos köze van a csőnek vagy a nyomásszabályzónak, de a kérdés még mindig adott, hogy vajon a többi gond is ennek köszönhető?

2016. ápr. 9. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!