Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy játszam el, hogy begeg...

Hogy játszam el, hogy begeg vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most kezdtem a középiskolát, és eddig nagyon jó meg minden. De kellene egy kis szabad, legalább 1 hét, nem több. Nagyon rosszul vagyok lelkileg, elég rossz időszakon megyek most keresztül, de nem nagyon szeretném részletezni. A lényeg hogy kollégiumban vagyok, és oda aztán végképp nincs kedvem menni, főleg így. Segítsetek légyszi. Köszönöm aki segít!

16/F



2019. szept. 22. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Lázra, fejfájásra, hasmenésre való hivatkozás a dokinál. Ezeket ugyanis nem tudja vizsgálattal kizárni. A lázat igen, de az sosem konstans, mondhatod, hogy éjjel vagy az.
2019. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy kéne, hogy anyumnak is be tudjam adni, hogy tényleg az vagyok, mert addig nem enged orvoshoz.
2019. szept. 22. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, ha most kezdted a középsulit, még ne hiányozz. Ilyenkor találjátok meg a barátokat, az első 1 hónap nagyon fontos, egy hetes kihagyás sokat jelenthet.

Hogy írjak valami normális választ is, leírom hogy én, hogy hiányoztam régebben. Mondd azt, hogy nagyon fáj a hasad, feküdj kicsit, menj el a wc-re, utána meg mondd, hogy hasmenésed volt vagy hogy hánytál. Ezeket senki nem tudja ellenőrizni. Az orvosnak is megmondod ezt, meg azt hogy a sulitokban hányás hasmenés járvány van, szerinted azt kaptad el.

2019. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom. Esetleg aki tud, írhat meg. Köszi az eddigi válaszokat
2019. szept. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!