Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy legyek holnap reggelig...

Hogy legyek holnap reggelig lázas vagy beteg? Vagy játszam el, hogy megvan?

Figyelt kérdés
Nem akarok holnap gyakorlatra menni ezért szeretnék beteg lenni. Már álltam az ablakban pólóban meg ittam hideg vizet de semmi :( Szeretnék lázas lenni de nem tudom mit próbáljak ki hozzá, hogy még az éjszaka az legyek.
2011. jan. 27. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

ha nem kapsz el valami vírust akkor nem is leszel beteg,nem a hidegtől lesz beteg az ember,hanem a vírusoktól.

hát mondhatod,hogy megy a hasad vagy vmi.

2011. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Mi lenne, ha nem lógnál el a munkából, vagy ha már lusta vagy, akkor vállalnád a felelősséget és nem hazudoznál?
2011. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Hasmenés a te csodaszered. Igyál meg egy pohár sós melegvizet. Hányni fogsz tőle és aztán egy darabig megy majd a hasad. De valamit valamiért. A láz azért komoly dolog...
2011. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
kipróbáltam a sós meleg vizet már az első kortynál majdnem hánytam ..... ne probáljátok
2013. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nem ide tartozik, de tényleg rosszul vagytok a sós víztől? Én már ittam, de egyáltalán nem találtam undorítónak :D
2020. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!