Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Front mellett tudjatok ugyan...

Front mellett tudjatok ugyan úgy csinalni a napi dolgaitokat?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem voltam még front mellett!
2019. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak az erős hidegfrontra vagyok érzékeny ami azt jelenti ha forró nyári napok után jön egy nagy lehűlés, viharokkal mindennel, ezt már előző napon megérzem, de aznap amikor már délutánra mondják a lehűlést akkor igen csak fájdogál a fejem, meg a bokám is szokott fájni ami egyszer elvolt törve. Olyankor a szokásos napi dolgaimat nehezebben végzem el, amit nem muszáj azt eltolom későbbre inkább.
2019. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Ezen jot nevettem😂 2. Koszi a választ en is próbálom rendesen csinalni a dolgokat
2019. szept. 28. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fejfájós vagyok. A munkahelyen muszáj mindent ugyanúgy csinálnom, de ha haza megyek, lehet, hogy egy-két teendőmet másnapra halasztom. Ügyintézés és nagybevásárlás helyett inkább otthon maradok.
2019. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Általában mások kiugatnak az oldalról a fa vicceimért. De jól esett olvasni, hogy vannak még emberek, akik a humort is értékelik. Még egyszer köszönöm!
2019. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!