Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izgalmi állapotban?

Baltaarcúu kérdése:

Izgalmi állapotban?

Figyelt kérdés

Amikor izgulok,ideges vagyok,majrézok valami miatt,ha új helyre megyek,új emberekkel ismerkedem,elkezd fájni a gyomrom.Mondhatni hogy vizsgadrukk effektus bánt.

Azon kívül hogy tudatosan elfogadom ezt a dolgot,mikkel lehetne enyhíteni a gyomorpanaszokat?Magnéziumot szedek,iszok rendesen,eszem rendesen.Kamilla tea?Valami hasonlók?



2019. okt. 4. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy erre a célra készített infralámpával megmelegítem a hasamat 10-20 perc, és utána rendben van minden.
2019. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyomorideg, normális, gyakori. Ha a nyugtatókat nem számítjuk, akkor az a legjobb ha sokat gyakorlod az ilyen szituációkat, és egy idő után hozzászoksz. Én ha tudom, hogy stresszes szituban leszek, akkor előtte nem iszok kávét, mert az fokozza az izgulást
2019. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!