Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 26 éves vagyok, de izgalmi...

26 éves vagyok, de izgalmi állapotban 12-13 cm a péniszméretem. Nem ez a lényeg, tudom, de mégis zavar. Mit lehet tenni? Vagy így bánt el velem az Anyatermészet?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodtak a barátnőim, de engem mégis zavar és szorongást okoz bennem. Illetve egy barátnőm jegyezte meg, hogy ,,Ekkorával még nem volt dolgom." Ez elég is volt nekem, hogy megroppanjak. Valakinek esetleg hasonló tapasztalata?

2017. aug. 1. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni vele. Ha elég vastag, akkor ugyanolyan örömet tudsz okozni vele, mint egy másik pasi 17 centissel.
2017. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém vékony, de legalább rövid :) Miért akar mindenki zongora lábat?
2017. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok zongoralábat, de nagyon stresszfaktor ez bennem és emiatt most az új barátnőmmel, akivel még nem voltunk együtt nem merek kezdeményezni. Tudom, ez tinikorban le kellett volna játszódjon, de most van bennem.
2017. aug. 1. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem 14 cm és ez is kicsi


16-17 cm az átlag


----

egy angol műsorban mondták ,hogy .

Lankadtan: 8-13 cm

mereven : 13-18 cm

2017. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!