Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Derékfájás vagy vese probléma?

Derékfájás vagy vese probléma?

Figyelt kérdés

Egyik nap fájt és csípő érzéssel járt a pisilés. Aznap este úgy aludtam, hogy a 2 lábam egymáson volt, oldalt fekve. Nem tudom ettől meghúzódhatott e a derekam környéke de az azt követő nap nagyon fájt, és ma is. Nagyon fáj lépcsőzni, állni, megemelni a jobb lábam pedig kínszenvedés folyamatosan fáj a jobb oldalt valamim. Konkrétan úgy érzem magam, mintha 80 éves lennék. Most ebben a 2 napban sokat ittam így nem fájt amikor pisiltem, de nem tudom mi lehet a baj. Esetleg valaki tapasztalat már ilyesmit? Ha igen mit kéne tenni? Orvoshoz forduljak, de mi van ha azt mondja csak meghúzódott? A válaszokat előre is köszönöm.

19L



2019. okt. 5. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az oldalt alvás nem tesz jót a deréknak, az biztos. Valószínű, hogy elfeküdted. Oldalt alvásnál kell egy párna a térdeid közé. Ha nem enyhül néhány napon belül, azért menj el orvoshoz.
2019. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírás alapján ez ülőideg érintettség, amit enyhe vírusfertőzés okozhat.
2019. okt. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!