Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszabb alvás után derékfájás...

Hosszabb alvás után derékfájással kelek fel?

Figyelt kérdés

Ma olyan 8:15 körül keltem, éjszaka pedig elég hamar elmentem aludni, tehát sokat aludtam.

Arra keltem fel, hogy a derekam, hátam fáj.

De igazából olyan, mintha a derekam helyett inkább a vesémmel lenne valami, mert kicsit fájni szokott a hólyagom is.

Azt kell tudni, hogy anatómiai párnán alszom, általában az oldalamon, van viszont, hogy nagyon sokar alszom egyhuzamban egy-egy oldalamon. Éjszaka nem járok ki vécére.

Mi lehet a gond?



2017. ápr. 1. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A jó ég tudja. Akár "el is fekhetted" a derekadat,de lehet,hogy a veséd fáj. Az,hogy szokott fájni a hólyagod nem jelent semmit,főleg ha most nem fáj. Ha sokat kell WC-re járnod, csíp a vizeleted,lázad lesz,a fájdalom kisugárzik az alhasba,combba, akkor bizos,hogy a veséd. Egyébként merre fáj a derekad? A bordáid környékén vagy lejjebb?
2017. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
43%
illetlenség a válasz ott van és nem irsz vissza te féreg
2018. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!