Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A hónom alatt kijött egy...

A hónom alatt kijött egy gömb, mibajom lehet?

Figyelt kérdés

Kb két hete kezdődött az első héten nem is figyeltem rá mert még kicsi volt és nem is annyira éreztem azt hogy van ott valami.

Mot már a második hete hogy megnőtt és már akkora mint egy kissebb dió és fáj ha mozgatom a karom olyan érzés mintha nagyon nagy izom lázam lenne.

Munkám miatt még nemtudtam elmrnni az orvoshoz csak kétnap mulva leszek szabad, de addig is rettegek hogy mibajom lehet.

23F



2019. okt. 9. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet nyirokcsomó egyenlőre nem kell aggódni ez lehet egy kisebb helyi gyulladás következménye is. De az orvosnak akkor is mutasd meg főleg hogy már 2.hete ott van.
2019. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nyirokcsomógyulladás, de nem ártana, ha látna egy orvos is. Ne rettegj, de két nap múlva menj orvoshoz!
2019. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet faggyúmirigy vagy verejtékmirigy duzzanat is.
2019. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!!

A gyulladást nem zárnám ki én sem mert már volt ilyen a combomon ,de akkor már a harmadik nap elmentem az orvoshoz.

Szerintem itt is ez lesz a gond mert megerőltető a munkám és ahogy rakodok a kocsirol lefele a delta izmom és a karom is teljesen össze nyomódik lehet hogy követkesztetéskép megnyomtam valamit az izmaimmal és begyulladt.

2019. okt. 9. 10:32
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkép fogok menni orvoshoz csak várom ,hogy szabad legyek.

Meg a fizumat is mert Ukrajnába élek itt nincs TB-kártya :/

2019. okt. 9. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nehéz, fizikai munkát végzel attól is be gyulladhat, be is dagadhat. Vagy valamelyik izmodat húztad meg, az is oda hat.
2019. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!