Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izomrángás érzése a szív mellett?

Izomrángás érzése a szív mellett?

Figyelt kérdés
A tegnapi napon arra lettem figyelmes, hogy a szívem mellett nekem bal oldalra kb a két bordám között mintha ilyen pici izomrángásokat éreznék. Nehéz elmagyarázni, de néha rendesen érzem hogy így rándul, egymás után van hogy 2x is akár, nagyon zavaró mert érzem mindig ha ez van. Nem fáj, meg semmi ilyesmi, csak ez az érzés ilyen kellemetlen. Volt már ilyen izomrángásom, csak az a kezemben volt, ott nem érdekelt, csak most hogy a szivem közelében van, picit meg vagyok ijedve..
2019. okt. 9. 22:27
 1/3 A kérdező kommentje:
18/f
2019. okt. 9. 22:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy kicsit meg vagy fázva. Izzaszd ki magad.
2019. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze a megfazashoz. Izomrangas nem kell megijedni. Nekem is volt. Kardiológiára is elmentem mert nekem olyan volt mintha a szívemből jönne. Vegyel panangint. Kalium és magnezium van benne. Vegyel be belőle estenkent 1et lár hetig meg kalciumot és el fog múlni. Nekem ezt ajanlotta az orvos. Azóta nincs.
2019. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!