Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a gerincem mellett,...

Miért fáj a gerincem mellett, szív magasságban a hátam (izma? )?

Figyelt kérdés
Általában picit szokott, tényleg minimális szúró fájdalom, főleg, ha csinálok valamilyen mozgásformát. De ritkán, 2 hónapja, és ma reggel is, folyamatosan fokozatosan nőtt a fájdalom, tudtam, hogy baj lesz, és egyszer csak egy nem hirtelen mozdulatra olyan szinten beleszúrt a fájdalom, hogy azt hittem megőrülök, muszáj volt magam az ágyra dobni, mert állni se bírtam. Feküdtem egy 10 percet, felálltam, hogy elmenjek 2m-t egy kenőcsért, bekentem elég nagy fájdalmak árán, majd elmentem egy algopyrin-ért, megint leültem egy 10 percre, de szinte minden mozdulatra csak szúrt, majd lefeküdtem laptoppal az ágyamba, de akkor is olyan szinten fájt, hogy még a szívem is 2x olyan gyorsan vert. Történt már ez velem meg egyszer kórházban is, csak álltam, és vettem a számhoz a kaját, majd hirtelen Anya észrevette, hogy lesápadtam, és mondtam neki, hogy mennyire beleszúrt a fájdalom megint. Még csak 17 éves vagyok, mit csináljak vele?
2013. aug. 17. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A gerinccsigolyádnak lehet valami baja. Menj el vele orvoshoz csináljanak röntgent, MR vizsgálatot. Nem kell megijedni, mert jól karbantartható. Betanítanak gerinctornát és a nyak- váll gyógytorna is nagyon hatásos rá. Viszont ezeket rendszeresen kell csinálni, hogy ne újuljon ki. Addig pedig sokat feküdjél egyenesen háton, Pld. szőnyegen.
2013. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!