Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Esténként fekve tapasztalom,...

Esténként fekve tapasztalom, hogy lassan, de nagyokat ver a szívem. Ez probléma?

Figyelt kérdés
Este, ha ágyban fekszem, vagy nem figyelek másra észreveszem, hogy normális tempóban ver a szívem, de a mellkasom is beleremeg minden dobbanásba és hallom is. a pólómon is látom, hogy minden dobbanásnál megrezzen. nap közben órák alatt sz iskolában meg nagyon ritkán. Egyáltalán nem gyors, 70-75 /perc körüli. Mi okozhatja? már idegesít, mert remeg a testem minden dobbanásra. Nem tudok aludni
2019. okt. 18. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Probléma. Kardiológushoz kell menni, háziorvos ad beutalót.
2019. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja, elfelejtettem, voltam már. ekg-n minden határérték alatt van. sehol semmit nem találtak.
2019. okt. 18. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Stresszes vagy?
2019. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ekg nem elég. Az 20 másodpercig tart, ha pont akkor nincs a ritmuszavar, akkor nem látszik. Van olyan, hogy 24 órás EKG (Holter). Ott feltesznek egy kütyüt, ami 24 órán át rögzíti az EKG-t, amit később ki tudnak értékelni.
2019. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eléggé streszses vagyok a suli miatt, és amúgy barátnőm is mondta, hogy ha "rajtam" fekszik, akkor nem tud aludni a szíverésem miatt. Nincs ritmus zavar, csak az a baj, hogy nagyon erősen ver! nagyokat ver, kalapál, de lassan, egyenletes tempóban!
2019. okt. 21. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!