Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem jut eszembe, vagy egyzserű...

Nem jut eszembe, vagy egyzserűen csak nem vagyok szomjas vagy éhes. Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
Már 3 napja nem ettem semmit, (hétfő óta) és most kezdem érezni, hogy kicsit üres a gyomrom, de ha enni próbálok nem megy, egy szendvicset már kihányok. Inni meg már 2 napja nem ittam, semmit, nem érzem, nem vagyok fáradt. Ez mi lehet? Kicsit fura, az iskolában is mondják a tanárok, hogy igyak, de hiába mondom nekik, hogy nem vagyok szomjas, nem hiszik el. Ha meg iszom egy pohár után megyek hányni a vécére. Szerintem várni kéne még 4-5 napot, majd megjön az étvágyam... Csak fura.. Azt vettem észre, hogy nem eszem. Nem jut egyszerűen eszembe, nem is vagyok éhes. egyébként átlagosan hetente eszem egy tányérnyi kaját, meg kb 4 naponta egy-két pohár vizet. Nem tudom más emberek hogyan képesek NAPONTA többször étlezni. Nekem hetente 1-2 szendvics bőven elég.
2019. okt. 23. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami betegség van benned, nem ártana egy kivizsgálás, mert ez igy nagyon nincs rendben.
2019. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagy?
2019. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
Kevés gyomorsav simán okozhat ilyet. Menj el egy vérvételre mielőtt hiánybetegségeid alakulnak ki.
2019. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez valami betegség, hetente egy tányérnyi étel nem normális dolog. Csoda, hogy nem száradsz ki.
2019. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég zsíros vagyok, 17/f 72 kg, 186 centi, van, amikor arra eszmélek, hogy a sulis kajámból már 5 napi adag megmaradt és délután sem ettem. Nem tudok kiszáradni, Mindig van nyálfeleslegem, vécére is rendszeresen megyek. "nagy dologra" meg már kb 5-6 hete nem voltam.
2019. okt. 23. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne fokozd a trollkodást! 6 hete nem voltál wc-n.. Már nagyon komoly fájdalmaid volnának régen. Az evés, ivás hiányától meg ágyhoz kötött. Anyádék már rég hívták volna a mentőt!
2019. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kiszáradni, ha nem iszol? Na most vagy nagyon buta vagy, vagy troll.
2019. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy mik vannak. :)
2019. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!