Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ennyire durva fejfájás mégis...

Ennyire durva fejfájás mégis milyen fajta/mitől lehet?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista vagyok.

Ma bementem órára, már akkor délelőtt kezdett fájni a fejem ami egyre fokozódott. Eleinte csak a homlokom/halántékom két oldalt aztán már a fejtetőm is. Lüktetett is, néha rosszabb volt néha jobb. Mellé jött egy hányinger is meg egy kis orrfolyás, a fények is kicsit furák lettek.

Odafigyelni nem tudtam, majdnem sírni kezdtem annyira fájt. Kb az is nehézséget okozott, hogy beszéljek emberekhez.

Aztán bevettem egy algopyrint, ittam egy erős kávét és hazajöttem lepihenni. Szerencsére már sokkal jobb de nagyon durván fájt. Kb csak arra tudtam gondolni, hogy le akarok feküdni és sírni.

Ja és a hideg is rázott közben


2019. okt. 28. 17:32
 1/3 anonim válasza:
25%
Sok mindentől lehet, nálam a kialvatlanságtól szokott jelentkezni. De lehet komolyabb is.
2019. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Ez már inkább migrén lehetett, nem csak sima fejfájás.

Ha nincs szervi oka, lehet, hogy hajlamos vagy rá. Nekem most három napig fájt az időjárás változás miatt.

Ha nem múlik el napokon belül, vagy más tünet is jelentkezik, fordulj orvoshoz!

2019. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Migrén, sőt, akár cluster fejfájás is lehet. Ha többször előfordul, érdemes feljegyezni, mikor meddig, hogy fájt, mi enyhítette esetleg, milyen más tünetek kísérték, és ezzel a kis fejfájás naplóval felkeresni a fejfájás/neurológiai szakrendelést.
2019. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!