Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem napokba?

Mitől fájhat a fejem napokba?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1-2 hétbe este fele mindig elkezdett fájni a fejem ,de volt hogy napközbe nem tűrhetetlenül , de elég zavaróan gondolkodtam hogy lehet az időjárás változástól is , de nem tudom. Igazából ha veszek be rá gyógyszert , 15 perc múlva mindig elmúlik ,és aznap már vissza se jön , de valahogy idegesít , mert már tényleg szinte 1-2 hete 1-2 nap kihagyással mindig megfájdul hol kevésbé hol jobban. Nektek is esetleg fájt a fejetek a napokba ? Lehet az alvástól is , mert elég össze-vissza alszom a napokba ,de ez megszokott szóval kétlem.

2019. okt. 28. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet az oka rendszertelen alvás, monitor nézegetés, fronthatás, ha nem ittál elég vizet és még ezer dolog. Ha huzamosabb ideig és életmód változtatás, pihenés hatására sem múlik, keress fel orvost. Javasolnám ezeken kívül, hogy ismerkedj a magyar nyelvvel. A -ba,-be mellett -ban,-ben is létezik.
2019. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az informatív részét köszönöm a válaszodnak a felesleges díszmagyarkodást meg nem. Interneten vagyunk , és ahhoz képest én még helyesen is írok , szóval felesleges oktatgatni.
2019. okt. 29. 02:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Mostanában nekem is elég sokszor fájt, pedig nem vagyok fejfájós, talán a nagy hőmérséklet változásoktól, reggel hideg volt délután nyárias idő, most meg hirtelen lehűlt.
2019. okt. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szemeddel minden rendben van? mielőtt szemüveges lettem nekem is sokat fájt a fejem.
2019. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostanában nekem is szokott, pedig egyáltalán nem vagyok fejfájós.
2019. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!