Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Autistaként nagyon szégyenlős...

Autistaként nagyon szégyenlős vagyok. Hogy lehetne enyhíteni?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta nagyon szégyenlős vagyok. Pl eltöröm a lábam azt se mondanám el mert szégyenlem. Pisilni se bírok ha vannak akár 5métere tölem. De még enni se bírok úgy ha vannak elöttem.

Pár éve nagyon agresszív voltam most meg túl nyugodt kb azóta vagyok ennyire szégyenlős. Ez miért lehet? Autismuz egyik tünete lenne?



2019. okt. 30. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha a szüleiddel meg tudod beszélni, hogy vigyenek el pszichológushoz, az nagyon sokat segíthet. :)) És ne hidd, hogy csak a beteg emberek járnak pszichológushoz.

Azok alapján, amiket leírtál, elég durva a helyzet, tele vagy gátlásokkal, amin szerintem egy szakember tudna segíteni, és nem kell ódzkodni tőle. :)) Ezt gondolom, remélem fontolóra veszed :))

2019. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Minden évben járunk! autista vagyok és kel menni kötelezöen (sni miatt) nemsokára megint fogunk
2019. okt. 30. 22:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Van erre terápia.
2019. okt. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak az a baj ez nekem nem olyan egyszerü mint a neurotypical embereknél! Remélem majd kinnövöm legalább nagyrészét. (Ha a repkedést stb sikerült 80%ban kinöni ez se lehetetlen) (14b)
2019. okt. 31. 08:14
 5/16 A kérdező kommentje:
14bnem egyenlö fiú!,
2019. okt. 31. 08:14
 6/16 A kérdező kommentje:
Vagyis fiú vagyok nem tudok fogalmazni 🤔😂
2019. okt. 31. 08:15
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

M betűvel kezdödik a neved?

2019. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amugy én is ugyan ezt élem át.

Nekem rá ment az egéségem ugy,hogy találj ki valamit.

2019. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Köszönöm!
2019. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Jó a lábam nem tört még el azt csak elmondanám.
2019. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!