Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátom nagyon szégyenlős....

A barátom nagyon szégyenlős. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlős. Korábban sok trauma érte a múltjában, mert egy baleset során csúnyán megégett a hasa. Nekem eddig még csak beszélni mert róla, de sosem mutatta meg. Nagyon szégyenli az égési sérülését, ezért nem igazán vetkőzik előttem. A szexig nem jutottunk még el, mert kihatott a szexuális életére is ez a trauma. Iszonyatosan fáj, hogy ennyire rosszul érzi magát tőle. Járt pszichológushoz, de nem segített neki. Én próbálom vigasztalni, hogy engem egyáltalán nem érdekel a sebe olyan szinten, mert szeretem. És vele együtt minden kis vagy nagyobb hibával együtt. Nem tudom mit tehetnék. Engem nem érdekel, ha nem szexelünk vagy bármi, viszont nagyon fáj, hogy ő lelkileg nincs rendben. Nem mellesleg sajnos fizikailag is fáj még neki nagyon. Mostanában egyre inkább magába zárkózik, saját magát hibáztatja a történtek miatt. Segítséget szeretnék kérni, hogy mit lehet ezzel kezdeni? Nem bírom tovább, hogy szenvedni látom.


19/L


2019. júl. 14. 14:04
 1/4 A kérdező kommentje:
A "pasid olyan, mint egy lány, csak nyafogni tud" válaszokat kérlek, mellőzzétek.
2019. júl. 14. 14:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem cikizem ki, szar lehet szegény csákónak.


Én azt ajánlom, hogy nézzétek meg együt az amúgy általam rendkívül sokra tartott Boris Brejcha minimal techno DJ instagramját. Rengeteg fotó van róla.

A srácról azt kell tudni, hogy a rammsteini légibalesetnél ott volt és nem a hasa, hanem az arca is ordenáré módon összeégett. Plasztikai műtétek sorozatával tudták emberi formába hozni, de nem tudja elrejteni. Az arcán, fején látszik. Nem rejtett helyen vannak a sérülések. Ennek ellenére tízezrek előtt lép fel. Néha maszkban, de ez csak poénból. Amúgy teljes életet él. Van szép bafátnője is. Próbáld meg a pároddal megérttetni, hogy ez nem hendikepp, te szereted, más is van így, még durvábban is, tehát nem kell problémáznia.


A google is sok képet ad Boris Brejchára, amúgy a zenéje meg fenomenális, de nem akarom szétoffolni a kérdést.

2019. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy friss kapcsolata egy figyelmes lánnyal és nem örül neki?Fura! Viszont a bezárkózást úgy is értelmezheted, hogy hagyjál neki valamivel több teret!

Abban viszont igazad van, hogy nem tudsz mit tenni mivel az ő sorsáról van szó nem a tiédről, nem kell szenvedned!

2019. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátod ilyennek született, lelki gondokra nincsen megoldás.
2019. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!