Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már egy pár éve tart és szinte folyamatos jó van egy két nap egy hónapba mikor nem és tök normális minden. Nos az a bajom hogy szüntelenül fáj a fejem álmos vagyok bamba ami azt jeletni h mondanak nekem valamit par perc mulva elfelejtem meg ha valamit kell csinálnom valaki elott elkezdek remegni meg csak kapkodok osszevissza és elrontom... akkor nemtudok éjszakánként aludni csak pár órát ha felkelek reggel fáj az egész testem a fejem majd szétrobban, nemmerek hozzászólni másokhoz és csak egy 1-2éve tart ezelőtt ennek az ellenkezője voltam. megjegyezném nem iszom nem cigizek nem törtent semmi olyan trauma az életembe szoval nem értem mitörténhetett voltam házi orvosnál nemtudta miért van ez, úgymond depressziós sem vagyok egyébként

2019. nov. 8. 15:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Mellesleg sportolok konditerembe rendszeresen járok jól is nézek ki önbecsülési problémám sincs
2019. nov. 8. 15:13
 2/3 TSZXFRD válasza:
Ugyanigy vagyok. Nekem nyar elejen kezdodott panik betegsegnek nevezik, es ugy tudod legyozni,hogy sokat vagy tarsasagban pl:haveroddal (legjobb) azert irtam a legjobbat mert hidd el tenyleg sokat segit, beszelj rola a szuleidnek is. Fontos! Ne gondolj olyanokra, hogy megfogsz halni, vagy valami bajod lehet. Elvezd az eleteted es vigyel be tobb motivaciot pl:edz, focizz, vagy valami amivel lekotod a gondolataidat. Ha szeretnel meg beszelni rola, meghallgatlak szivesen privatban.
2019. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sportolok meg haverjaimmal vagyok nem vagyok ilyen
2019. nov. 8. 16:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!