Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Az történt máma, hogy a 6:10kor induló buszra szokás szerint 5:50kor keltem fel, kiugrottam és mentem a fürdőbe. Kb. tíz perc után amikor indulni akartam, úgy éreztem összeesek, annyira fájt a bal oldalam. Szóltam anyámnak, ő azt mondta elfeküdtem. Aztán azért elindultam, de a bal vállamban, és a lapockám körül nem akart szűnni a hasìtó fájdalom, kétszer álltam meg 200 méteren. Tudom hülye voltam amiért nem mentem rögtön haza, de azt hittem elmùlik. Amikor ültem ès előrehajoltam nem fájt, viszont hányingerem lett, úgyhogy le is szálltam ahogy tudtam. Hazafele meg alig értem haza, nagyapámhoz dobtam be a cuccomat. (Volt nálam pótkulcs, ő meg nem volt otthon.) Viszont amikor sétáltam, úgy éreztem a táskám súlya összeroppant, pedig max öt kiló lehetett. Meg kellett támaszkodnom, és lehajolnom 50 méterenkènt, és amikor kiment a fájdalom, úgy indultam neki. Délre teljesen meg is szűnt a fájdalom, csak akkor jelentkezik, mostmár inkàbb a hasi oldal felől, amikor 'normálisan' ülök fel vagy hajolok le. Meg mintha kissé hörögne is a tüdőm. Tanácstalan vagyok mitől lehet. A végtagjaim nem fájnak, fejem se nagyon. Nem ittam kàvèt vagy energiaitalt, nem is dohányoztam, de kissê náthás voltam. Itthoni mèrővel az oxigénszintem 99%, a pulzusom minkèt kezemen, ujjon mérve stabil 84-85. 17/f
2019. nov. 8. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi mèg közbejátszhat, hogy pár hónapja válltáskát hordok.
2019. nov. 8. 17:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt jól összeszedted. Már csak az hiányzik, hogy hányas cipőt viselsz és milyen színű a hajad.

Ez nagyon erőltetettre sikerült. :)

2019. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt hasonló. A háziorvos hallgatózott a mellkasomon, gondolom hogy egy esetleges szívproblémát vagy tüdőgyulladást kizárjon, aztán azt mondta, hogy pihenjek, valószínű valamilyen izomhúzódás. Szerintem te is menj el, mert ki kéne zárni az esetleges súlyosabb okokat, de szerintem nálad is egy ilyen rondább húzódás a valószínű. Nálam is hasonlóan intenzív tünetekkel jelentkezett, alig bírtam állni vagy ülni, folyton összerándultam a belém nyilalló fájdalomtól. Két-három nap alatt múlt el.

2019. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Remèlem nem lesz semmi komoly, mert nem akarok orvoshoz menni. Most egy kicsit még mindig szorít, vagyis inkább kellemetlen érzès van a bal mellem alatt egy tenyérnyi helyen
2019. nov. 8. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!