Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívproblémák? Mi lehet ez?

Szívproblémák? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem szeretnék sokat beszélni errõl ezért kezdjük ott hogy szívátültetett vagyok.


Egyik éjszaka 1 órán át felgyorsult a szívem nem tudom miért.. lehet álmondtam és arra pörgött be vagy nemtudom.


Most pedig ha szivemre gondolok felgyorsul amikor pedig nem gondolok rá akkor nyugalmi állapotban van...


Fogalmam sincs mi történik velem... kezdek félni...


Lehet stresszes tünet vagy komolyabb? Nem tudom mit tegyek...


Még annyi hogy ha begyorsul akkor mintha kissé nagyobbat ütne de szerintem ez így szokott lenni.



2019. nov. 14. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Aggodalom/stressz, egyéb emocionális ingerek befolyásolják a szívfrekvenciát, így igen, lehet simán amiatt.

Jársz rendszeresen kontrollra, szív-uh stb.? Egy ilyen látogatás alkalmával mindenképp említsd meg, már csak azért is, hogy megnyugtasson a doki, megbizonyosodjon arról, hogy tuti minden rendben van.

Ne gondolj egyből a legrosszabbra. :)

2019. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!