Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lapockába sugárzó gyomorporbléma?

Lapockába sugárzó gyomorporbléma?

Figyelt kérdés

1-2 hete tapasztalom, hogy a lapockámba szúrkáló érzést éreztem olykor olykor. Tudni kell hogy a gyomrom el volt rontva, és hogy nehezen emésztettem. Mindig megijedtem nehogy szív eredetű probléma legyen, de ahogy ittam vizet és éreztem hogy le van terhelve a gyomrom, esetleg vettem be emésztést segítő gyógyszert, elállt a fájdalom. Ma délután is kicsit nehezebb étel el fogyasztás után úgy félórával éreztem hogy elkezd szúrkálni a lapockàm, nagyon meg is ijedtem. Ittam, éreztem hogy nehéz a gyomrom, vettem be gyógyszert.


Szerintetek gyomor eredetű volt a probléma/ mindig az, vagy mi lehet a háttérben? 1-2 hete tapasztalom, nem minden nap, de amikor épp érzem akkor nehéz is a gyomrom. Véletlen lenne vagy tényleg csak az okozza?



2019. nov. 19. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk el kéne menni a dokihoz?
2019. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már kértem időpontot vizsgálatra, csak érdekelne volt e valakinek hasonló tapasztalata.
2019. nov. 19. 23:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!