Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindenre fáradt vagyok, ha...

Mindenre fáradt vagyok, ha nem dolgozom, legtöbbször fekszem és a telefont nyomkodom. Mi a gyógymód fáradtság ellen? Valaki legyűrte már?

Figyelt kérdés
Próbáltam sportolni, erőltetni (hogy nem is vagyok fáradt), hobbizni, vitaminozni, sétálgatni, robofit, stb. Nem vált be semmi, munkában is sokszor érzek (ijesztő) rosszullétet, de próbálok együtt élni vele, gondolom a ritmuszavar okoz dolgokat (szedek rá bogyót). Így igazából minden elkerül.

máj. 1. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyed, mellékveséd?

Nő vagy? Hormonjaid?

Ki lettek ezek vizsgálva?

máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vas hiány? D vitamin hiány? B12 hiány? Voltál vérvételen? Mik voltak a végeredmények?

(Plusz, amit az első mondott)

máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
40-hez közelítő férfi vagyok, vérvétel hibátlan 1-2 apró eltérés volt múltkor, ha jól emlékszem, de nem foglalkoztak azzal sem. Kardiologust nem érdekli, kovidos voltam 21-ben (bő 2hónapig), rosszullétek majd elmúlnak (de mikor...), háziorvos meg szihiáterhez küld, feszült vagyok szerinte. A fáradtság réggebbi sztori, próbáltam a legutóbbikat, de köszi ;) Én az egyik ritmus gyógyszerre gyanakszom, de hiába panaszkodom rá.
máj. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!