Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a jobb a káv v@gy a hell?

Melyik a jobb a káv v@gy a hell?

Figyelt kérdés
Mármint hogy melyik okoz kevesebb károsodást a szervezetben. Az elhízást kivéve?
2019. nov. 24. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy érted Kávé, vagy Energiaital?


A kávé az jobb. De azt is ésszel!

[link]

2019. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elolvastam a linken a cikket meg az ott belinkelt rosdzul lettem az energia italtol webbeteges linket is. Ebbol a linkbol hol jon az le hogy az energiaital a rosszabb? Melyik osszetevo az ami miatt az energiaital roszabb mint a kave? A cukrot vegyuk ki a kepletbol mivel mindketto italban lehet cukor de mindketto lehet cukormentes is. Koffein taetalom az energiaitalban valojaban alacsonyabb. Egy presszokave kb 150-250 mg/dl koffeint tartalmaz mig az energiaital kb 30-40 mg/dl. Az energiaitalok ha jol emlekszek 2. 5dl es kiszerelesuek vagyis 75-100mg/doboz. ez sokkal kevesebb. Kb mint ha bogres kavet innal. Vagy egy erosebb kapucsinot. Kave parti vagyok de szerintem neccesebb egeszseg szempontjabol a kave. A porkolestol egy rakas rakkelto vegyulet keletkezik. Koffein is tobb benne. Izles tekinteteben meg ki mit szeret. Mindketto finom szerintem. De a kave kicsit jobb.
2019. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebből a cikkből az derülhet ki, mire jó a koffein és mire nem.
2019. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!