Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kakiltatok már akkorát, hogy...

Kakiltatok már akkorát, hogy nem ment le simán a wcn?

Figyelt kérdés
Tehát valami segítség kellett hozzá, hogy lemenjen. Például hegyes bottal szétvágni, kefével letuszkolni, vagy szétnyomkodni, esetleg pumpálni. Nekem egyszer 12 éves koromba volt olyan, hogy 2 húzásra se ment le, a kefével tuszkoltam le, és így ment csak le.

2019. nov. 30. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kefe a legbutább megoldás, mert a szálakra rátapad az anyag és nagyon nehezen jön le, addig meg bűzölög a kefe. A nagyon besűrűsödött béltartalom arra utal, hogy kevés a folyadék bevitel ill. a folyadék benntartás a béltartalomban, ami nem egészséges, mert aranyért okozhat, sőt végbél berepedést is.
2019. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Majd mindenkivel előfordul az élete során többször is.

Én a forró vízről hallottam, hogy működik, de több vödörrel kell a wc-be önteni, majd lehúzni.

2019. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerezz egy kaki-kést, azzal el tudod vágni darabokra. Nekem bevált.
2019. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rám amúgy nem jellemző a kemény kaki, sőt-mivel colitis és vagyok {2 éve}, inkább a hasmenés. Velem csak egyszer fordult elő ilyen. Azért tusztoltam akkor kefével, mert éppen reggel volt, indultunk volna suliba, a szüleimet meg nem akartam ezzel zaklatni. De észrevétték, hogy olyan a kefe, és így kidobtuk. Amúgy anyai nagyapámmal fordul néha olyan elő, hogy nem megy le, neki egy hegyesvégű fabot van a wcben.
2019. nov. 30. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
nekem inkább az volt, hogy ilyen kis áramvonalas volt ezért el kellett forgatni hogy a víz oldalba kapja, am lehet szétvágni kefével csak rá kell tenni egy kis papírt és akkor nem lesz szutykos
2019. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 😂
2019. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
130kg férfi vagyok, ez nálam minden napos. De kefe bőven elég, tudni kell használni.
2019. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy aki nem képes maga után a kefét is letakarítani, az egy fogyatékos.
2019. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó,tartályos vag Schell-szelepes a wcd?Ha szelepes van elég víznyomás?Minden napos?Mekkorákat kakilsz általában?

.

2019. dec. 13. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkorak, hogy néha félek, hogy megszülöm Bonot a U2-ból.
2019. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!