Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, ami alatt nem kakiltatok?

Figyelt kérdés
Elsősorban jó egészségi állapot megtartása mellett érdekel, mert nekem eddig ilyesféle gondom soha nem volt, de most meg vagyok ijedve, mert csütörtök reggel óta (tehát már a 4. napja) nem volt székletem. Eddig naponta min. egyszer volt,úgyhogy eléggé zavar a dolog. Se inger,se fájdalom, se görcs, semmi nincs és rendesen eszem, ugyanúgy, mint eddig. Mi lehet a baj?

2015. jún. 8. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Begyél be egy enyhe hashajtót, ha nincs eredmény holnap, akkor orvos. 5 nap már veszélyes lehet.
2015. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A leghosszabb 7 nap, gyerekkoromban nagyon nehezemre esett idegen helyen. Nem volt kellemes, vegyél be hashajtót, ahogy előző is említette. Minél tovább vársz annál fájdalmasabb lesz amikor megérkezik...
2015. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amire nem szokik rá a szervezet, és gyorsan hat, az a glicerines kúp. Egyél rostban gazdag ételeket, és fogyassz több folyadékot, mint általában.
2015. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne veszélyes? Én alapból mindig csak 4-6 naponta wécézek. Semmi bajom nincs. De pl nyaralás alatt még egyszer sem nagywécéztem, tehát másfél hétig.
2015. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Naponta kétszer nekem mindig van kb. ,ha kimaradna 2 nap,már attól bepánikolnék.Nekem soha nem maradt ki egy nap se.
2015. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Istenem , ne ijesztgessetek.. :(
2015. jún. 8. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Hashajto,sok folyadek. Nekem is 4-5 nap volt a legtobb .


nyugi! :)

2015. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szilvalelvár és igyál rá langyos tejet.
2015. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-6 nap. De 2-3 nap után a víz elkezd belőle felszívódni, az anyag száraz lesz és kemény (meg ugye a mennyiség is gyűlik), és ezek után a kakkantás felér majd egy fél szüléssel.
2015. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

13 éves voltam, amikor a szüleim elküldtek a sulis nyári táborba. 10 teljes napig nem voltam wc-n. Érdekes módon az utolsó nap reggel jött rám először az inger komolyabban. Ebben az is közrejátszhatott, hogy előző este megettem vagy 5-6 db barackot, és legalább egy kiló cseresznyét (gyümölcsből bármennyit be tudok tolni...). Egész hazaúton szenvedtem. Nagyon sokáig bírtam, annak ellenére, hogy időnként olyan erőteljesen tört rám az inger, hogy pár pillanatig azt hittem, nem bírom tovább. Végül 20 km-re a városunktól megtörtént, amit nem lehetett tovább halasztani. 10 nap kakiadaga csúszott bele a bugyimba. Az első pillanatban nem éreztem mást, csak határtalan megkönnyebbülést. A legjobb barátnőm ült mellettem, és az elejétől tudta már, hogy valami nincs rendben. Nagyjából az út felénél avattam be a dologba, és onnantól egészen eddig folyamatosan cukkolt a fülembe súgva, hogy: "Be fogsz kakilni... Hihi... Ennyi napig nem lehet kibírni." És lám, igaza lett. Őszintén megvallva nem tehettem mást. Abban a pillanatban annyira, de annyira kellett, hogy azt hittem, belehalok a fájdalomba. Muszáj volt elengednem magam. Amikor meglátta, hogy a helyzethez képest elég bizar, megkönnyebbült arcot vágok, és megérezte a szagot, majdnem felsikoltott. Szegény jobban megijedt, mint én. Aztán bocsánatot kért, hogy szívatott, én meg nevettem, mert kínomban, és megkönnyebbültségemben nem tudtam mást tenni. A sulihoz értünk vissza. Éppen nyitva volt, mert festettek. A barátnőm elment a böröndjeinkért, én berohantam a Wc-be. Pár perc múlva utánamjött és hozta az egyik naciját, én meg kerestem váltóbugyit. Én magam a hátam közepétől a combom aljáig kakis voltam. Bevizeztünk papírtörlőket, és és azzal próbáltam nagyjából lemosni magam. A nacimat és a teljesen kakás bugyimat meg először próbáltam kimosni a csapnál, de ez egyáltalán nem ment, ráadásul a csap meg eldugult, minden tiszta kaki volt, szóval kínomban otthagytam az egészet átöltöztem és hazamentem... Év elején botrány is lett belőle, de szerencsére nem tudták, hogy én voltam, csak annyit mondott el egy csomó tanár, hogy ha ilyesmit látunk legközelebb, okvetlenül szóljunk...

Ami a barátnőmet illeti, azóta is tart a barátságunk, és én is segítettem már neki sok ciki sztorit átvészelni, de ezt egyik sem tudja überelni...

23/L

2023. jan. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!