Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fehér zárvány a székletben?

Fehér zárvány a székletben?

Figyelt kérdés

Most voltam wc-n és észrevettem, hogy a székletemben van egy hófehér kb. 1cm3-es darab. Próbáltam papírral szétnyomni és olyasmi volt, mint a túró vagy egy fehér ázott tabletta. Szedek Magnerotot, de nem hiszem, hogy az végigmegy így rajtam és hófehér marad a székletben.

Mi okozhat ilyet? Egyébként más panaszom nincs. Se hasfájás, se puffadás, se véres széklet.


2019. dec. 2. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Basszus, férges vagyok?
2019. dec. 2. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Három külön álló kis darab? Az lehet galandféreg részei is. Valahol meg fertőződtél. Elég egy nyilvános wc, vagy munkahelyi wc. El lehet kapni buszon,vonaton, bárhol. Van otthon kis állatod?
2019. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs állatom, viszont munkahelyen elég gyakran wc-zek, ez is ott történt.

Úgy kell elképzelni azt a fehér foltot, mint a linkelt kérdésben. Babszemnyi és kívül sötétebb fehér, belül viszont hófehér és túró állagú.

2019. dec. 2. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Babszem nagyságú? Az nem biztos hogy féreg. Azok kisebbek. Lehet valami megemészthetetlen kaja. Írod,hogy magnéziumot szedsz,lehet annak a szét ázott darabja? Ha megismétlődik a dolog, menj orvoshoz.
2019. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most jöttem rá, hogy mi volt. 1 szem 1500mg-os Jutavit C-vitamin tabletta.
2019. dec. 5. 10:16
 7/7 Wolf58 válasza:

Nagyon örülök, hogy olvastam a cikkedet, ugyanis hasonló tapasztalatom volt az egyik óriás méretű "C" vitamin tablettával, amely - sajnos rossz emésztés miatt,- hasonló megjelenéssel, csak éppen kívül barnás, belül hófehér, de az eredeti kemény helyett már zselészerű állaggal "jelent meg", mint amilyen a vitamintabletta színe is eredetileg.

A gasztroenteorológusok és a mikrobiológia hitetlenül álltak hozzám - "nagyon kellemetlen" helyzetbe kerültem, pedig pont ezen a nyomon kellett volna továbblépniük, hiszen (ráadásul több eset miatt is) ez egy jó bizonyíték volt az emésztési problémára, amit kezelniük kellett volna.

Most, hogy felfedeztem az írásod, ezeket a nagy tablettákat 2-3 db-ra összetörve veszem be.

2022. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!