Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vér a székletben. Mi okozhatja?

Vér a székletben. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Minden reggel szokásom székletet üríteni, ám ma későn keltem fel, így nem volt időm elmenni. De sajnos így egész nap éreztem, hogy már nagyon wc-re kellene mennem. délután 15:30-kor sikerült végre elmennem, ekkor a székletemmel semmi gond nem volt, olyan volt mint szokott, viszont kicsit görcsölve mentem már el, gondoltam azért mert egész nap nem voltam... aztán ezután kb fél órával éreztem, hogy megint kell. El is mentem megint nyomtam egy ugyanakkora adagot (egyik sem volt kicsi...) aztán a végén éreztem hogy picit megy a hasam. Az utolsó 3 cseppben vért láttam, és ilyen érdekes halmazállapotú székletben. Mintha nyálkás lett volna. Azóta 2x voltam wc-n, mindkétszer volt egy minimális vér a székletben. Ja és eléggé fel vagyok puffadva, az utóbbi wc-zéskor 2-3 percig szinte csak folyamatosan szél jött belőlem. Ilyen még nem volt. 2 hónapja műtöttek vakbélre, de remélem ehhez nincs köze. Utánaolvastam, okozhatja végbélrepedés is, erre gyanakszom, ugyanis sokáig vissza kellett tartanom a székletem.

2017. jan. 9. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Aranyer?
2017. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak aranyér . A nyálkás valami az mucin volt, az mindenkinek védi belülről a tápcsatornáját. Ha továbbra is fenn áll,akkor menj el a háziorvosodhoz.
2017. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

Majdnem jó...

2017. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyhe gyulladás is lehet,ugyanezek a tünetei görcsök,szél,nyálkás véres szeklet.
2017. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
végülis nem mentem el orvoshoz, igaz eléggé elhúzódott ez az egész. kb 5 napja múlt el. azóta normális székletem van, se vér se nyálka se hígság. ezidő alatt fokozatosan egyre jobb lett. sok gyümölcsöt ettem, odafigyeltem az étkezésre, nem összevissza mindent ami a kezem ügyébe került. gondolok itt tápanyagdús étkezésre, minimális nasival.
2017. jan. 28. 16:33
 6/6 anonim válasza:
Nem lehet hogy valami felsértette a végbeledet?Mert hogyha visszatartottad nagyobb és gyorsabban jöhet ki a széklet.
2018. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!