Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek 35 celsius a testhőmérséklete? A normális 36 helyett.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kérdezed?Szerinted az az egy fok eltérés életbevágó lehet?Jajj anyám...
2010. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fél fokkal kevesebb, egyébként a normális 36.6 körül van. Én azt olvastam, nem túl jó, de derült ki, mitől van.


Egyébként annak, aki szerint mindegy... szerinted felfelé is mindegy az az egy fok? Nagyon nem!

2010. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 35,7-36 közt van a testhőm. nálam ez a normális. a 36,5 nálam már hőemelkedésnek számít, ha meg 37, akkor úgy érzem magam mint aki lázas.
2010. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem átlagosan 34,5- 35 fok a testhőmérsékletem. Ha beteg vagyok, és 37 fok a "lázam", másnak meg se kottyan, én majd meghalok, olyan gyenge vagyok. A mostani kánikulát én élvezem, másról szakad a víz. Bezzeg télen! Majd megfagyok.
2010. júl. 20. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem rosszul méred
2010. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó a hőmérőd. Egyébként bizonyos eltérés a normálisba belefér,pld.serdülőkorban a normális 37-ig jó.A hőháztartásunk egyéni,de a"láz" mint 37 fok extrém.Az,hogy mennyire vagyunk érzékenyek a külső hőmérsékletváltozásra,szintén eltérő.Nincs ebben semmi furcsa.
2010. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!