Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek kiuteses?

Mitől lehetek kiuteses?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre delutan hogy apro pici kiutesek vannak a testemen, amik elegge viszketnek. Hasamon kezdodott majd a combomon is van mar es a kezemen is elvetve. Olyanok mint egy nagyon pici kis pattanas. Egy honapja kerult hozzank a kiscicam. Eloszor arra gondoltam biztosan bolhas es megcsipett de sehol sem latok benne bolhat es nem is vakarozik. Szoval ezt kizartam. Eleg kellemetlen mert eleg sok van es viszket.

Semmi olyat nem ettem amit amúgy nem szoktam. Szerintetek?


2019. dec. 5. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen télidőben sok a bőrtünetet is okozó vírusfertőzés, ha elmégy a háziorvoshoz, ő nagy valószínűséggel felismeri.
2019. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább valamilyen himlő lesz. Holnap irány a házidoki!
2019. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap dolgozom nem engednek el sajnos legkesobb a jovohet marad
2019. dec. 5. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ok. De mi van ha fertőző (rózsahimlő, bárányhimlő...)? Olyan nincs hogy nem engednek el! Vagy átadod a kollégáknak is? Mutasd meg a főnöknek, hogy ez miatt kell orvoshoz menned.
2019. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sőt ha nagyon szigorú a főnököd, és ezért tartassz tőle, akkor ne is menj be reggel. A háziorvos igazolni fogja hogy ott jártál.
2019. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De utanna olvastam ezek a kiutesek mint pl a baranyhimlo meg a rozsahimlo hoenelkedessel lazzal jarnak rossz kozerzettel. Nekem semmi ilyesmi. Kepeket is neztem rolla egyaltalan nem hasonlitanak az enyemre. Nekem nagyon nagyon pici kis apro piros potty
2019. dec. 6. 09:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja es a himlokkel ellentetben nekem az arcomon nyakamon egyaltalan nincsennek
2019. dec. 6. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem a rózsahimlőt, láz nélkül, arcom nyakam kimaradt. De hát ahogy gondolod.
2019. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!