Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez pánik vagy tényleg beteg...

Ez pánik vagy tényleg beteg leszek?

Figyelt kérdés
Ma délután óta furán érzem magam. Eddig folyton faztam, mostmár nem. Egyik pillanatban úgy érzem éhes vagyok tehát korog a hasam. Már ettem egy pár falatot már nem korog a hasam épp, de többet nem tudtam enni mert nem esett jól. egyébként ma egész jól voltam ettem is tartalmas kaját igaz csak délelőtt abból sem sokat. Nem fáj semmim,csak félek hogy hányni fogok,mivel hányás fobiam van.
2019. dec. 5. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Kicsit feszült is vagyok, meg olyan nem is tudom
2019. dec. 5. 18:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sem beképzelni.
2019. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pánik. Kicsit kibillentél a komfortzónádból és máris túl sokat képzelsz bele. Nagy eséllyel holnapra semmi bajod sem lesz. Addig is foglald el magad és ne agyalj ezen.
2019. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugi, én is most megfagyok a 20 fokban, lehet meg vagy fázva, vagy hőemelkedés
2019. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megfázva, hőemelkedésem sem hiszem hogy legyen a semmitől. Tény hogy ma mozgalmas volt a napom,nagyon faztam kint. Szinte rosszul esett a hideg. Lehet át faztam volna.
2019. dec. 5. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!